.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

قرن بیست و یکم را عصر ارتباطات نام گذاری کرده اند چرا که در این دوره  جمعیت  با رشدی فزاینده ای  روز به روز در حال افزایش است و به طبع آن ارتباطات اشخاص نیز به مراتب بیشتر از گذشته شده است  در این بین وجود سیستمی یکپارچه برای  مدیریت بهتر ارتباطات بیش از پیش احساس میشود از اینرو شرکت شیوا پردازه  با ارائه  نرم افزار (Customer relationship management) CRM یا مدیریت مشتری سعی بر آن داشته تا با ارائه نرم افزاری کارآمد راهکاری باشد در تسریع امور روزانه و ایجاد هماهنگی بیشتر بین عوامل شرکت تا بی نظمی های ایجاد شده دورن سازمانی را به حداقل رسانیده و علاوه بر آن با مکانیزه کردن اموری که نیاز به حضور فیزیکی است با حداقل نیرو حداکثر بهروری را دریافت کرد برخی قابلیت های نرم افزار مدیریت مشتری (CRM):

CRM

+ امکان دو نوع طبقه بندی درختی و کد سازمانی اطلاعات اشخاص و شرکتها و دسترسی بر اساس گروهی از طبقات در کلیه نرم افزارها.

+ ذخیره اطلاعات اشخاص و شرکتها شامل کد جامع سازمانی (طبقه بندی) ، موقعیت جغرافیایی ، شماره تلفن ها  ، فکس ها ،شماره های  همراه ، وب سایت ها ، آدرس ها ،ایمیل ها ،حساب های بانکی ، شناسه های ثبتی، اشخاص مرتبط مدارک و مهارتها ،سوابق و زمینه های فعالیت ، تعداد نامحدود و امکان دسترسی تنها و طبقه بندی داده ها به منظور اطلاع رسانی جمعی.

+ امکان ذخیره پرونده سوابق هر شخص اعم از تصاویر و اسناد مرتبط ،روش و تاریخ جذب ، میزان اعتبار ، رتبه ارزش یابی وخصوصیات ویژه فرد به منظور تسریع در شناسایی و تشخیص فرد در مواقع تغییر اپراتورها.

+ امکان ارزش یابی خودکار هر شخص بر اساس معیار های مختلف به منظور دسته بندی و تعیین رفتارهای موسسه در قبال مخاطبین.

+ بهره مندی از مرکز مخابرات و پست داخلی و مبادله گروهی  SMS , Email, Faxو نامه بر اساس دسته بندی و فیلترینگ های اطلاعات با پشتیبانی از کلیه سرویسها و پنل های استاندارد Web.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان

+ مدیریت جامع وقایع و رویدادها بر اساس موسسه و یا اشخاص و پشتیبانی از ۴ نوع کیت یادآوری و هشدار رویداد ها شامل (یاد آوری در تاریخ خاص و بدون تکرار ،یادآوری دوره ای رویداد با فواصل زمانی خاص ، تکرار سالانه رویداد ، عدم یادآوری و بایگانی رویدادها) امکان طبقه بندی و دسته بندی رویداد ها به منظور استخراج گزارشات و آمارها.

+ بهره مندی از سرویسهای Caller ID و بازیابی اطلاعات کامل مخاطب هنگام دریافت تماس.

+ ثبت تماس های صورت گرفته با کلیه اطلاعات مربوطه اعم از زمان , مدت , شماره تلفن , شماره خطوط داخلی و…

+ بهره مندی از مرکز بایگانی و دبیرخانه داخلی به منظور ذخیره و بازیابی سریع کلیه فرمتها , اسناد و مدارک , فایلهای صوتی و تصویری , صدای مکالمات و فیلم اجلاس اینترنتی (Video Conference) با رعایت پرونده سازی و طبقه بندی اطلاعات.

+ شماره گیر خودکار از طریق نرم افزار با مراجعه به دفترچه تلفن.

+ بهره مندی از امکانات نظر سنجی به همراه کیت طراحی سوالات و استخراج گزارشات آماری مربوطه و دسترسی به پاسخ ها برای هر شخص.

+ پشتیبانی از کلیه سخت افزارهای استاندارد اعم ازBarcode Reader , Camera ,Multi Line Modem , Scanner Touch LCD, به منظور ورود داده ها به شکل سریع و سازماندهی شده ،همچنین پشتیبانی از امکانات Touch interfaces.

+ بهره مندی از ابزار داخلی منشی هوشمند به منظور ثبت و بازیافت کلیه وقایع و وظایف اعم از تماس ها , اسناد و اوراق مبادله شده , تنظیم قرارهای ملاقات با تعیین رتبه اهمیت و مدیریت و برنامه ریزی صدور اخبار , ثبت نتایج بازاریابی ها , بررسی هوشمند تاریخ های موثر دوره ای برنامه ریزی شده (تاریخ های پایان قرارداد و ضمانت , تاریخ انقضاء هر گونه اعتبار نامه , تاریخ وعده ها و سررسید اسناد).

+ بهره مندی از صندوق الکترونیکی صوتی و متنی داخلی به منظور مدیریت ارتباطات بین پرسنل ها.

+ پشتیبانی ازAtom (اولین مجموعه نرم افزارهای توسعه و طراحی سیستم مبتنی برRapid Open Source  و  Programmingدر ایران).

+ استقرار پایگاه داده نرم افزار بر پایگاه داده یکپارچهSHIVA ERP  مبتنی برSQL و برقراری ارتباطات با دیگر محصولات (ازجمله نرم افزارهای بین المللی مدیریت مالی، توزیع و فروش و کلیه ی سیستم های فروشگاهی شیوا (SITS.

+ برخورداری از Search Engine داخلی به هدف جستجوی جامع  و سریع در تمامی جداول پایگاه داده بصورت یکپارچه (شبه گوگل).

+ برخورداری از انواع متنوع گزارشات و آمارها و نمودارهای تحلیلی با امکان Export به کلیه فرمتها اعم از (Docx, Xlsx, Html, PDF, JPG و ..) و ارسال Online به واسطه مرکز مخابرات داخلی.

+ نصب پنل ابزار در اغلب جداول ویرایشگرها , حاوی امکانات  چاپ جدول , مرورگر رکوردها , Export داده ها , تنظیم عرض ستون , حذف و جابجایی ستون ها و ذخیره تنظیمات جداول.

+ دارای تقویم دیجیتالی و با قابلیت چند زبان ، چندتقویم وچند واحدپول(International System).

+ برخورداری از ابزارهای مختلف امنیتی از جمله جعبه سیاه ضبط مداوم و خودکار کلیه اقدامات اپراتورها اعم از سوابق حذف، ویرایش و… جهت نظارت های امنیتی Supervisor.

+ کیت مدیریت کاربران و تعیین سطوح دسترسی توسط سرپرست سیستم در سه نوع مجزای OS, Applications , Database و پشتیبانی از کاربر بندی تمامی رکوردهای اطلاعاتی.

+ امکان نصب برروی Platforms کلیه ی Win 32/64.

+ استقرار تمامی داده ها تحت پایگاه یکپارچه و تجمیعی (Integrated Database).

+ پشتیبانی ازکلیه سرویس های Local Network (شبکه های محلی) و تبعیت از تکنولوژی مولتی لایر.

+ محیط کاربری مدرن و آسان و قابل تغییر و سفارشی سازی به همراه راهنماهای پویا به منظور سهولت دسترسی های کاربر.

+ کنترل و پایش مداوم نرم افزار توسط پکیج میانی Auto Update – Agent Shiva به منظور ارتقاء خودکار و Online با رعایت لایه بندی Client/Server و سرویس دهی های ضروری در مواقع بسته بودن نرم افزارها.

+ تعبیه ابزار Tool Box (منحصر بفرد در ایران) در تمامی پنجره ها به منظور توسعه و تغییر رفتار طبق سفارشات ویژه و انحصاری شامل گزارش سازی و برنامه ریزی پالایش داده توسط اپراتورهای میانی با بهره گیری از پکیج Shiva Atom.

+ استفاده از فنون مدیریت داده ی چند لایه ای به منظور عدم تداخل همزمانی تراکنش داده در شبکه های بزرگ.

+ بهره مندی از ابزار Script Editor (محیط برنامه نویسی جامع) به منظور دسترسی فوق برنامه به داده ها و طراحی پالاشگاه داده های سفارشی.

+ وجود امکانات پمپ هوشمند پایگاه داده به منظور مهاجرت به پایگا ههای جدید تولید شده در ارتقاهای آتی نرم افزار (Shiva Database Pump).

+ بهره مندی از اشیاء جدید ورود اطلاعات از جمله تقویم های فارسی و انگلیسی هوشمند، شماره یاب های خودکار اسناد، جداول پویا و همزمانی در درج و استفاده از گزینه ها.

+ امکان تعریف و کنترل کاربران به تعداد نا محدود و کنترل سطح دسترسی به هر کاربر بصورت مستقل.

+ حفظ حریم داده های کاربران توام با یکپارچه سازی کلیه ی داده های سرپرست مجموعه.

 


تاریخ انتشار: ۹۵/۱۲/۰۸
telegram
Twitter
Google+
Instagram