.

انتقال دیتابیس نرم افزار نسل قدیم به نرم افزار نسل جدید

انتقال دیتابیس نرم افزار نسل قدیم به نرم افزار نسل جدید

انتخاب نرم‌افزار مدیریت مالی و حسابداری مناسب، همیشه یکی از مهم‌ترین و چالش‌انگیز‌ترین تصمیمات در هر سازمانی می‌باشد. یکپارچگی، پویایی و بروزرسانی منظم نرم افزار، دقت و سرعت بالای برنامه، خدمات پشتیبانی مناسب، تنظیمات متنوع و … از عوامل مهم در انتخاب نرم‌افزار مدیریت مالی می‌باشند.
گروه نرم افزاری شیوا پردازه در سال ۱۳۹۳، با بهره‌گیری از برنامه‌نویسان مجرب و متخصصان حسابداری، مطالعه و طبقه‌بندی دقیق نیازهای مالی، خرید و فروش، انبارداری، توزیع، تکیه بر تجربه و دانش مکسوب از بسته نرم افزار قبلی، توجهی خاص به درخواست ها و نقطه نظرات عموم مشتریان، بسته نرم افزار جدید خود را با نام (SITS) روانه بازار نمود که این امر منجر ایجاد مسیری نو در تولید محصولی ایده آل مشتریان گردید.
امّا بدلیل تغییر نسل نرم افزار و ساختار نگهداری اطلاعات در پایگاه داده، همواره یکی از دغدغه های مشتریان نسل قدیم نرم افزارهای شیوا (STS)، عدم امکان بهره جستن از اطلاعات سال های گذشته خود در بسته نرم افزاری جدید شرکت بوده است. در بهمن ماه ۱۳۹۵، مطابق انتظار مشتریان، کیت انتقال اطلاعات مالی از نرم افزار نسل قدیم مدیریت مالی به نسل جدید توسط گروه متخصصین شیوا ارائه شد تا مشتریان نرم افزارهای قبلی شیوا نیز بتوانند با خیالی آسوده تر به بسته نرم افزاری جدید مهاجرت نموده و از قابلیت و امکانات کم نظیر این بسته نرم افزار بهره مند گردند.


تاریخ انتشار: ۹۵/۱۲/۱۷
telegram
Twitter
Google+
Instagram